e-refraktometry.pl

Refraktometry cyfrowe kieszonkowe PAL

Refraktometry cyfrowe kieszonkowe PAL

PAL to refraktometr dosłownie kieszonkowy. Stworzony specjalnie dla zastosowań mobilnych, produkcyjnych, do szybkiej kontroli jakości. Szybkiej, nie znaczy niedokładnej!

Refraktometry PAL mają dokładność do 0.1%Brix i mogą obsługiwać skalę pomiarową: od 0 do 93%Brix. Są wodoszczelne, można je po pomiarze umyć pod bieżącą wodą. Możliwość pomiaru próbek o temp. do 100C z automatyczną kompensacją temperatury w całym zakresie czy automatyczna kalibracja wodą destylowaną to tylko nieliczne zalety tych małych lecz profesjonalnych refraktometrów. Do unikalnych funkcji należy ELI czyli system ostrzegania przed zbyt intensywnym oświetleniem, mogącym zakłócić pomiar. Refarktometry standardowo wyposażone są w odczyt rzeczywistej temp. pomiaru.

1 produkt(ów)

na stronę

 1. Refraktometr do wilgotności gleby PAL-SOIL

  Refraktometr do wilgotności gleby PAL-SOIL

  ATC - automatyczna kompensacja temperaturySystem ELI ostrzegający przed silnym oświetleniem zewnętrznymKlasa szczelności IP65, można myć pod bieżącą wodą
  • wilgotność masowa: 0 do 200%
  • wilgotność objętościowa: 0 do 100%
  • temperatura: 10.0 do 40.0℃
  • pełna korelacja z ISO 16586:2003

   

  Refraktometr do pomiaru wilgotności objetościowej i masowej gleby. Pomiar może być wykonywany w laboratorium lub w terenie. Pełna korelacja z ISO 16586:2003.

  Zobacz więcej ...

1 produkt(ów)

na stronę