e-refraktometry.pl

Refraktometry cyfrowe zanurzeniowe i zasysające

Refraktometry cyfrowe zanurzeniowe i zasysające

Refraktometry zanurzeniowe PEN-PRO są wielkości flamastra. Pomimo niewielkich rozmiarów są pracyzyjnymi urzadzeniami o unikatowych cechach. Pozwalają na pomiar bezpośrednio w naczyniu lub przez dotknięcie wilgotnej powierzchni. Po pomiarze, głowicę z pryzmatem można umyć pod bieżącą wodą. Również pozostałe części urządzenia są wodoszczelne i odporne na zachlapanie.

Towarzyszące im refraktometry PAN-1 są urządzeniami o większych gabarytach, do zastosowań bardziej stacjonarnych. Można je z łatwością umieścić na krawędzi zbiornika. Refraktometry zasysające serii QR pozwalają, dzięki wbudowanej pompce, na niemal bezstratny pomiar próbek.

6 produkt(ów)

na stronę

 1. Refraktometr cyfrowy zanurzeniowy PEN-PRO

  Refraktometr cyfrowy zanurzeniowy PEN-PRO

  Szerokozakresowy do ~85%BrixATC - automatyczna kompensacja temperaturySystem ELI ostrzegający przed silnym oświetleniem zewnętrznymKlasa szczelności IP67
  • pomiar przez zanurzenie lub dotknięcie
  • zakres: 0.0 do 85.0%Brix.

   

  Mały, wielkości flamastra refraktometr zanurzeniowy pozwalający na pomiar bezpośrednio w naczyniu. Po pomiarze, głowicę z pryzmatem można umyć pod bieżącą wodą. Również pozostałe części urządzenia są wodoszczelne i odporne na zachlapanie. Posiadają przemysłową klasę szczelnosci IP67 (głowica) i IP65 (pozostałe elementy).

  Zobacz więcej ...
 2. Refraktometr przemysłowy zanurzeniowy CM-BASE-b

  Refraktometr przemysłowy zanurzeniowy CM-BASE-b

  Dolnozakresowy do ~33%BrixATC - automatyczna kompensacja temperaturyWyjście 4-20mAPort RS232
  Promocja
  Trwa promocja na przemysłowe refraktometry zanurzeniowe CM-BASE-b
  Zadzwoń po więcej szczegółów: 12 261 95 00
  • zakres: 0 do 33 %Brix
  • dokładność: +/-0.5 %Brix
  • wyjście RS232 lub 4-20mA
  • zanurzalny do 200mm

   

  Lekki, zanurzalny refraktometr przemysłowy do ciągłych pomiarów wsp. refrakcji w skali %Brix, z transmisją danych RS232 lub 4-20mA. Stosowany do kontroli procesów technologicznych oraz jako element systemów sterowania procesami produkcji.

  Zobacz więcej (2 pozycje) ...
 3. Refraktometr zanurzeniowy PAN-1

  Refraktometr zanurzeniowy PAN-1

  Dolnozakresowy do ~50%BrixATC - automatyczna kompensacja temperaturySystem ELI ostrzegający przed silnym oświetleniem zewnętrznymKlasa szczelności IP67Gniazdo ze stali nierdzewnej SUSPort RS232
  • pomiar przez zanurzenie
  • wyjście RS232 (lub brak, zaleznie od wersji)
  • głębokość zanurzenia: do 15.2cm
  • zakres: 0.0 do 42.0%Brix
  • zasilanie: 24VDC

   

  Półprzemysłowy refraktometr zanurzeniowy z wyjściem RS232 (%Brix, temperatura) z systemem mocowania do krawędzi naczynia. Pomiar jest realizowany w trybie ciągłym, zasilanie 24V. W komplecie kabel zasilająco-transmisyjny.

  Zobacz więcej (7 pozycji) ...
 4. Refraktometr cyfrowy zanurzeniowy PEN-RI

  Refraktometr cyfrowy zanurzeniowy PEN-RI

  ATC - automatyczna kompensacja temperaturySystem ELI ostrzegający przed silnym oświetleniem zewnętrznymKlasa szczelności IP67
  • pomiar przez zanurzenie lub dotknięcie
  • zakres: 1.3200 do 1.5100 nD

   

  Mały, wielkości flamastra refraktometr zanurzeniowy pozwalający na pomiar w indeksie refrakcji (nD) bezpośrednio w naczyniu. Po pomiarze, głowicę z pryzmatem można umyć pod bieżącą wodą. Również pozostałe części urządzenia są wodoszczelne i odporne na zachlapanie. Posiadają przemysłową klasę szczelnosci IP67 (głowica) i IP65 (pozostałe elementy).

  Zobacz więcej ...
 5. Refraktometr cyfrowy zanurzeniowy kliniczny PEN-URINE

  Refraktometr cyfrowy zanurzeniowy kliniczny PEN-URINE

  ATC - automatyczna kompensacja temperaturySystem ELI ostrzegający przed silnym oświetleniem zewnętrznymKlasa szczelności IP67
  • pomiar przez zanurzenie lub dotknięcie
  • zakres: 1.0000 do 1.0600 S.G. (ciężar właściwy moczu)

   

  Mały refraktometr zanurzeniowy cyfrowy, do pomiaru ciężaru właściwego moczu. Pomiar może się odbywać bezpośrednio w naczyniu. Po pomiarze, głowicę z pryzmatem można umyć pod bieżącą wodą. Również pozostałe części urządzenia są wodoszczelne i odporne na zachlapanie. Posiadają przemysłową klasę szczelności IP67 (głowica) i IP65 (pozostałe elementy).

  Zobacz więcej ...
 6. Refraktometr zanurzeniowy zasysający QR-BRIX

  Refraktometr zanurzeniowy zasysający QR-BRIX

  Dolnozakresowy do ~50%BrixATC - automatyczna kompensacja temperatury
  • pomiar przez zassanie próbki do celi pomiarowej
  • zakres: 0.0 do 55.0%Brix.

   

  Przenośny refraktometr zasysający z pompką ręczną umieszczoną w rękojeści urządzenia. Pomiar jest wykonywany po zazssaniu medium do celi pomiarowej. Po pomiarze próbka może być zwrócona do pierwotnego naczynia praktycznie bez strat.

  Zobacz więcej ...

6 produkt(ów)

na stronę