e-refraktometry.pl

Witamy w Centrum Serwisowym ATAGO

Centrum Serwisowe ATAGO świadczy usługi wyłącznie wobec urządzeń ATAGO zakupionych w firmie CONBEST Sp. z o.o. W przypadku urządzeń nabytych inną drogą prosimy o zwracanie się do odpowiednich dostawców. 

Po wypełnieniu formularza postaramy się wstępnie określić koszty lub opłacalność naprawy, niemniej w większości przypadków konieczne będzie przesłanie urządzenia do naszego serwisu celem przeprowadzenia szczegółowej diagnostyki. 

Ogólne warunki serwisu:

  1. Urządzenia przesłane do Centrum Serwisowego muszą być pozbawione zanieczyszczeń i zdezynfekowane.
  2. Urządzenia muszą być zapakowane w sposób zapewniający ich bezpieczny transport.
  3. Przed wysłaniem sprzętu prosimy o zarchiwizowanie ew. ustawień i danych pomiarowych. W trakcie wykonania niektórych prac serwisowych urządzenia mogą zostać zresetowane do ustawień fabrycznych bez możliwości odzyskania danych.
  4. Opłaty stałe obejmują diagnostykę wstępną (nie dotyczy napraw gwarancyjnych) oraz koszt pakowania i przesyłki zwrotnej. O ile w ofercie nie zostanie określone inaczej, koszt dianostyki wstępnej wynosi 70zł netto, koszt pakowania i przesyłki zwrotnej: 40zł netto.
  5. Po przesłaniu urządzenia i otrzymaniu oferty naprawy decyzja odnośnie jej przeprowadzenia musi byc podjęta przez wysyłajacego w ciągu 14 dni licząc do daty wystawienia oferty. Po tym czasie urządzenie może zostać odesłane do nadawcy na jego koszt lub zutylizowane w firmie CONBEST Sp. z o.o.

Z uwagi na konieczność zapewnienia bezpieczeństwa naszemu presonelowi jak i przesłanym urządzeniom, w przypadku niespełnienia wymogów określonych w pkt. 1 i 2 zastrzegamy sobie prawo do naliczenia dodatkowych opłat. 

Serdecznie pozdrawiamy,

Conbest Sp z o.o.
Serwis ATAGO
30-733 Kraków
ul. Obrońców Modlina 16

Informacje kontaktowe

Szczegóły zgłoszenia

Captcha


Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Conbest Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Obrońców Modlina 16. Dane przetwarzane są w celu udzielenia odpowiedzi na Twoją prośbę o kontakt i/lub przesłania materiałów informacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz prawo usunięcia danych w każdym czasie. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności

* wymagane pola

Powered by WebForms