e-refraktometry.pl

Conbest Sp. z o.o.

Conbest Gazele Biznesu

Firma Inżyniersko-Handlowa Conbest powstała 21 stycznia 1991 roku z inicjatywy absolwentów i pracowników Politechniki Krakowskiej.  Dzięki rzetelności, odpowiedzialności oraz profesjonalnej obsłudze handlowej i technicznej od początku istnienia firma zjednała sobie stałych Klientów. 


Conbest i ATAGO

Z firmą ATAGO współpracujemy od przeszło 20 lat. Jesteśmy jej przedstawicielem i wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski. Conbest jest również autoryzowanym centrum serwisowym firmy ATAGO.

Urządzenia sprzedawane przez naszą firmę objęte są pełną opieką gwarancyjną, pogwarancyjną oraz wsparciem aplikacyjnym i kwalifikacyjnym.

Usługi te nie są świadczone dla urządzeń nabywanych poza naszą siecią dystrybucji. Przed kontaktem z prośbą o wsparcie prosimy upewnić się, że urządzenie zostało nabyte w firmie Conbest.

 

Strategia

Na każdym etapie współpracy z Klientami staramy się dbać o profesjonalizm, w szczególności zwracając uwagę na fachowe doradztwo i pomoc w wyborze odpowiedniego sprzętu i urządzeń, a także sprawny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

 


Serwisy tematyczne

www.e-laboratoria.pl
Główny serwis Działu Sprzętu Laboratoryjnego.

www.e-mikroskopy.pl
Serwis poświęcony mikroskopii.

 

Kontakt

Conbest Sp. z o.o.
Firma Inżyniersko-Handlowa
30-733 Kraków
ul. Obrońców Modlina 16


tel: +48 12 261 95 00
e-mail: kliknij tutaj

NIP: 679-008-54-64
Sąd Rejonowy Kraków Śródmieście, XI Wydział Gospodarczy, KRS: 0000030856
Kapitał zakładowy: 50,400 zł.